Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Chyby & Stížnosti Našli jste ve hře nějakou chybu? Máte problém s nějakou funkcí? Pište sem!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 24-11-2018, 22:58
fotr fotr je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jul 2014
Standardní Kontakt na podporu

Uz nekolik tydnu (alespon na s2.sfgame.cz) nefunguje kontakt na podporu. Zadna reakce neprijde, dokonce ani obvykla automaticka odpoved potvrzujici prijeti zpravy. :-(

fotrik
Odpovědět s citací
Staré 25-11-2018, 10:52
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Zprávy na podpoře dostávám, čili podpora funguje, ale máte pravdu, že poslední dobou si více hráčů stěžuje, že nedostávají ani automatickou odpověď.

Naposledy upraveno slOn; 24-12-2018 v 12:23.
Odpovědět s citací
Staré 25-11-2018, 11:17
fotr fotr je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Za posledni 3 tydny jsem to zkusil trikrat na s2.sfgame.cz a pro jistotu jednou na s2.sfgame.ae. Nepovedlo se ani jednou. Zkusim tedy nahlasit na uvedeny e-mail.
Odpovědět s citací
Staré 24-12-2018, 10:35
fotr fotr je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Psal jsem arsenovi, ale nepomohl mi, protoze se problem tyka s2.sfgame.ae serveru. :-( Pred rokem nebo dvema leander zablokoval postupne vice nez dvacet uctu jednoho podvodnika azxxza, zxa, azx1, zxmzxm2, zxmzxm5 a dalsi. V podstate cely cech REMIX je tenhle jediny podvodnik. Nechapu, jak je to mozne, ale ucty jsou opet aktivni a ja si "uzivam" denne utoky na pevnost a prichazim o drevo a kameni.
Jenze kam se obratit, kdyz kontakt na podporu nefunguje a arsen nepomuze?
Odpovědět s citací
Staré 24-12-2018, 12:22
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Osobně jsem testoval několik poskytovatelů mailových služeba na všechny stránky byla zpráva bez potíží odeslána stejně jako jsem já dostal zprávu na podpoře. Prosím, vyzkoušejte to několikrát a třeba i z jiného mailu, ale jsem si jist, že zprávu odeslat lze. Bohužel já to řešit nemohu, jelikož tento server nespadá do mé správy.
Odpovědět s citací
Staré 26-05-2021, 14:31
Venom97 Venom97 je offline
Kostlivec

Datum registrace: May 2021
Standardní Email

Dobry den, potreboval bych zmenit email na jednom uctu bohuzel se mi to nedari i kdyz pisi email zpravne tak mi to pise ze byl zadan spatne, nevite nekdo co s tim?
Odpovědět s citací
Staré 27-05-2021, 10:55
GAMEREG GAMEREG je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Nov 2011
Exclamation

Citovat:
Původně založeno Venom97 Zobrazit příspěvky
Dobry den, potreboval bych zmenit email na jednom uctu bohuzel se mi to nedari i kdyz pisi email zpravne tak mi to pise ze byl zadan spatne, nevite nekdo co s tim?
Tady ti s tim nikdo nepomuze. Musis se obratit primo na podporu: https://sfgame.cz/support/

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání